Akimirkos iš ,,Tauragės dienos" šventės - ,,Spalvų bėgimas"


Akimirkos iš Vaikystės šventės


Akimirkos iš Mamyčių šventės...


Prevencinio projekto užbaigimas

Balandžio 26 d. mokyklos skaitykloje stebėjome spektakliuką ,,Bjaurusis ančiukas". Skaityklos vedėja B. Vaivadienė priminė vaikučiams, kad mes esame visi skirtingi ir pomėgiai mūsų skiriasi. Po to klasėje vyko aptarimas.


Susitikimas su Kakės Makės rašytoja Lina Žutaute

Kitokia lietuvių kalbos pamoka - netradicinėje aplinkoje


Dalyvavome akcijoje ,,DAROM 2018"


Akimirkos iš pažintinės dienos - ,,Vaikų velykėlės"


Velykinė pamokėlė A. Vymerio bibliotekoje ,,Pasakos kitaip"

      Kovo 28 d. turėjome lietuvių kalbos pamoką A. Vymerio bibliotekoje. Pirmokėliai kaitė vaidmenimis dramą ,,Velykų istorija", pasirodė, kad jau išmoko skaityti.  Todėl jiems buvo įteikti nemokami skaitytojo bilietai. Klausėsi bibliotekininkės I. Ivanauskienės pasakojimų. Sužinojo, kad pasakos gali būti ir pamokančios. Atsakinėjo į mokytojos ir bibliotekininkės užduodamus klausimus. Bibliotekos darbuotoja parodė vaikučiams, kur pradinukų knygelės ,,gyvena".


Saldi pamoka

Kovo 23 d. turėjome technologijos pamoką netradicinėje aplinkoje - buvome Maltiečių vaiko dienos centre.  Mokėmės pasigaminti desertą. Saldžios grietinėlės desertą vaizdžiai ir skoningai pasipuošti. Susipažinome su virtuvės elektros prietaisais. Išmokome susitvarkyti darbo vietą, užbaigus darbą.


Kovo 16 d. net 20 pradinukų dalyvavo ,,Auksinės plunksnos" konkurse

Pirmokėlių dalyvavo net 6 - tai Emilija, Rusnė, Augustė, Dilanas, Nojus ir Airidas.


Pažintinės dienos akimirkos ,,MES - LIETUVIAI"

 


Valentino dienai pasiruošę


Pasiruošimas Užgavėnėms


..Už vaikystę be smurto"

Vasario 12 d. mes prisijungėm prie Paramos vaikams centro akcijos ,,Už vaikystę be smurto", nes dalyvaujame Antro Žingsnio programoje. Akcijos metu mokinukai išreiškė savo nuomonę, kokio bendravimo nori iš suaugusiųjų. Jie atsakė balsuodami į penkis jiems svarbius klausimus.


Eilės Lietuvai       

      Vasario 7 d. buvome ,,Vymerio" bibliotekoje. Turėjome įdomią lietuvių kalbos pamoką, paminėjome Lietuvos 100 - etį. Mokinukai stropiai ruošėsi: gamino širdeles, jas spalvino Lietuvos vėliavos spalvomis, deklamavo eilėraščius, dėkojo Tėvynei. O bibliotekos darbuotoja Ina Ivanauskienė pristatė Dalios Dalytės knygą ,,Pasakos apie Lietuvos istoriją". Mokinukai, klausydami sekamos pasakos, kurią sekė bibliotekininkė, sužinojo iš kur atsirado Lietuva. O taip pat susipažino su biblioteka, skaitytojo bilietu. Dabar beliko laukti balandžio mėnesio, kad visi mokinukai nemokamai gautų skaitytojo bilietą.

Ačiū bibliotekininkei Inai ivanauskienei.


Susitikimas su rašytoja Igne Zarambaite

 

     Sausio 29 dieną į mūsų mokyklą atvyko rašytoja Ignė Zarambaitė. Susitikimą organizavo ir rėmė A.Vymerio bibliotekos darbuotojos.  Rašytoja susitiko su pradinių klasių mokiniais. Ji pristatė savo knygas „Elzė ir senojo dvaro paslaptis", „Emilio laiškas". Visiems vaikams padovanojo po knygutę „Skudurinukė". Mokė vaikus pasidaryti kaukutį.


Matematika kitaip


Paminėjome Tarptautinę sniego dieną

Linksma buvo, o dar ir pirmą vietą užėmėm Tarptautinės sniego dienos konkurse. Už nusiųstas fotografijas gavome saldainių.


Sportuojame lauke


Baltajam badui - NE

Pasirodžius sniegui, mes ne tik juo džiaugiamės, bet ėjome į lauką pasirūpinti pačiais mažiausiais - paukšteliais. Pakabinome lesyklėles, kad paukšteliai nebadautų žiemą ir lengviau jiems būtų kovoti su ,,baltuoju badu". Pribėrėme į lesyklėles kruopų, saulėgrąžų, trupinėlių. Lesyklėles pagaminome iš antrinių žaliavų - kibirėlių.


Indėnės pamokėlė

Sausio 19 d. dalyvavome edukacinėje indėnės pamokėlėje, kurioje susipažinome su indėne -Šokanti strėlė. Tai nuotaikinga ir naudinga programėlė, kurioje mokinukai ne tik šoko, mankštinosi, bet ir sužinojo naudingų žinių apie aplinkos saugojimą.


PIRMOSIOS ŠV. KALĖDOS MOKYKLOJE


Gruodžio 19 d. turėjome įdomią lietuvių kalbos pamoką ,,Vymerio" bibliotekoje ,,Kaip gimė prakartėlė". Mokinukai klausėsi bibliotekos darbuotojos Inos skaitinių apie prakartėlės istoriją, jos atsiradimą. Galėjo iš arčiau apžiūrėti parduotuvėje nupirktą prakartėlę.


Knygų Kalėdų akcija jau prasidėjo!
Dovanojome naujų knygų SAVO mokyklos bibliotekai ir skaityklai! 

Dėkoju mokinukams, kurie atsinešė ir padovanojo nuostabių knygučių.


Šiemet pradinukai dalyvauja ,,Prevenciniame projekte ,,Įveikime kartu" 

Bendradarbiaudami su Tauragės sveikatos biuru, lapkričio 21 dieną, visi pradinių klasių mokiniai išklausė paskaitą apie rūkymo žalą, kurią pravedė Artūras Šiukšta iš Kauno.


Tarptautinė Šiaurės šalių bibliotekų savaitė sutelkė ir pirmokėlius. Šių metų tema ,,Šiaurės salos". Bibliotekos darbuotojos Birutė Vaivadienė ir Ina Ivanauskienė pristatė Šiaurės šalis, skaitė Mauri Kunno knygos ,,Lobių sala" tekstą. Mokinukai grupelėse gamino žuvytes, kuriomis papuošė įdomiai įrengtą stendą.


Dėkoju vaikučiams už atneštas baterijas.

Jau gavome pirmas dovanėles...

Stengiamės taip ir toliau rinkti baterijas ir pavasarį bus dar daugiau dovanų. Mūsų kibirėliai baterijų vis pilnėja. Ačiū tėveliams.


Lapkričio 17 d. žiūrėjome filmuką ,,Mokomoji medžiaga apie rūkymą"

 Mokinukai sužinojo naudingos informacijos kam kenkia rūkymas.

Kiekvienas mokinukas gavo po lankstinuką šia tema.


LAPKRIČIO 16 DIENA - TOLERANCIJOS DIENA

 

ŠTAI KAIP MES PAMINĖJOM TOLERANCIJOS DIENĄ


Mes jau pasiruošę į siaubo kambarį pasišiurpinti

 

Dėkoju mokinukams ir jų tėveliams už atneštus moliūgus

 

O štai čia mūsų moliūgai

 


Mes Jogos pamokėlėje


Antradienio rytą, spalio 10-ąją, Lietuvoje minima Pasaulinė košės diena 

     Pusryčiai ypač svarbus dienos valgymas – jei jie praleidžiami, po pietų vaikas jau jausis praradęs energiją. Todėl būtina valgyti maistingus pusryčius, įtraukti visaverčius grūdinės kultūros produktus, pavyzdžiui, įvairias avižų ar grikių košes. Maistingi pusryčiai padės palaikyti pastovią energiją, todėl vaikams bus lengviau mokytis, susikaupti pamokoms.

 

     Košė - sveikas maistas. Tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems. Labai smagu, kad tiek daug vaikų mėgsta košę! Na o tie, kurie košės nemėgsta, linkiu nors  paragauti. Gal patiks...


  Sveikatingumo diena mokykloje                 

                     Sporto salėje mokinukai padarė mankštą,  žaidė smiginį, mėtė kamuolį į krepšį, įveikė kliūčių ruožą, ,,virė batų košę", mankštino padukus eidami Kneipo taku. Klasėje iš vaisių pasiruošė priešpiečius. Gamino darbelį  ,,mano mėgstamiausias vaisius", kūrė plakatą, Po renginio mokiniai dalijosi įspūdžiais ir džiaugėsi, kad mokykloje gera ir smagu.


SAUGAUS EISMO pamokėlė

        Rugsėjo 22 d. dalyvavome saugaus eismo pamokėlėje. Pamokėlėje svečiavosi Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato vyriausioji tyrėja Raimonda Žvynakienė. Vaikai rungtyniavo prisimindami pagrindinius kelio ženklus, žiūrėjo filmukus, pagilino žinias apie atšvaito reikalingumą ir teisingą segėjimą.Geriausiems eismo žinovams teko prizai. Dovanų gavome plakatą, kuris bus pakabintas klasėje ir mažiesiems eismo dalyviams primins apie saugumą gatvėse ir atšvaitus.  


ŽYGIS ,,5000 žingsnių per dieną"

   

        Mokykla dalyvauja projekte „Sveikatingumo dienos mokykloje 8". Tad rugsėjo 21 dieną mes susiruošėme į žygį „5000 žingsnių per dieną". Su gera nuotaika ir žingsniamačiais visi nukeliavome iki upės, padarėme mankštą, pasitreniravome ant treniruoklių ir grįžome į mokyklą. Užsibrėžtas tikslas buvo pasiektas!

 


Akcija ,,Riedu, riedu riedučiais"

 


Saugaus eismo pamokėlė

Rugsėjo 20 dieną pas mus lankėsi VĮ „Tauragės regiono keliai“ atstovai. 

Mokinukai padėjo katinui Bučkiui prisiminti saugaus eismo taisykles. Paaiškino, kad dviratį per perėją reikia pėsčiomis pervežti. Padėjo katinui užsidėti atšvaitus, ir parodė kaip pereiti per gatvę. „Tauragės regiono kelių“ atstovas ir katinas  Bučkis apipylė vaikus ir mokytoją dovanomis. Knygelės, atšvaitai, plakatas, pirkinių maišelis!

         Norėtųsi, kad dovanėlės būtų prasmingai panaudotos.


 

Kitokia  lietuvių  kalbos  pamoka

 

 

,,MANO

 

MĖGSTAMIAUSIAS

 

ŽAISLIUKAS"

 


Rugsėjo 1 - oji


Pirmas susitikimas