DĖMESIO!  Bus talka ,,DAROM 2018"

Penktadienį, balandžio 20 d. bus sutrumpintos pamokos, nes dalyvausime talkoje DAROM 2018. Ateidami mokinukai turi atsinešti grėbliukus, darbines pirštines. Ateina be uniformų, pradėsime talką 10 val. 30 min. ir planuojame baigti 11 val. 30 min. Pailgintos dienos grupė dirb, kaip ir kiekvieną penktadienį.


DĖMESIO!

„Savitas stilius“ - megztukai, emblemos ir kita , „Romantė“ - sarafanai, švarkai ir kita  atvyks gegužės 18 d 12 val. (aktų salėje)ю Sutarėme ,kad atvyks vienu metu. Prašau susiderinkite laiką, kad galėtumėte atvykti ir užsisakyti kitiems metams, Jūsų vaikams, uniformas.

 


PRAŠYMAS

Prašyčiau tėvelių, kad padėtų vaikučiams susiklijuoti į vadovėlius ir pratybų sąsiuvinius juosteles ir apsilenkti aplankalais.

 

AČIŪ!

SVARBU!

Prašau pažymėti mokinukų uniformose jų inicialus, ar kokį skiriamąjį ženklą, kad nesusimaišytų uniformų, kai rengiasi kūno kultūros pamokoms.

Projektas „Mes rūšiuojam“

        Jau ne vienerius metus mūsų mokykla dalyvauja projekte „Mes Rūšiuojam“. Renkame panaudotas baterijas. 

        Surinktus kilogramus paverčia taškais, už kuriuos iš projekto rėmėjų galime įsigyti sporto prekių ir knygų.

           Tikiuosi, kad ir šiemet pirmokai įsijungs į šį projektą ir aktyviai rinks baterijas.

           Vaikai, kurie renka baterijas yra skatinami, daug baterijų surinkę vaikai gauna padėkos raštą ir nedidelę atminimo dovanėlę.

Nori išsaugoti gamtą?

          Tu tai gali padaryti rinkdamas panaudotas baterijas. Baterijas jau gali nešti į klasę. Mes jas saugosime, kol atvyks surinkėjai. 

         Daryk gera ir tau bus atsilyginta taip pat geru!

                                                                                                              Sėkmės!

2 procentų parama mokyklai

Dėkojame visiems, jau skyrusiems paramą mokyklai.

 

Kviečiame mokinių tėvelius ir visus neabejingus mokyklos gerovei, 2 % gyventojų pajamų mokestį skirti mokyklai. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą.

Rekvizitai 2% paramai:

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas) 190469094

Paramos gavėjo pavadinimas: Tauragės "Aušros" progimnazija

 

Buveinės adresas: Aerodromo g. 6, 72186 Tauragė

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą. Tai galite padaryti keliais būdais:

  1. PIRMAS BŪDAS. Atsisiųskite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės (www.vmi.lt) formą FR0512 ir atsispausdinti ją. Užpildytą prašymą nunešti į Mokesčių inspekciją.
  2. ANTRAS BŪDAS. Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2% formos FR0512 prašymą internetu.

Deklaracijas galite užpildyti iki š. m. gegužės 1 d.