Kovo 15 d. dailės ir technologijų pamoka vyko netradicinėje aplinkoje - mokyklos buities kabinete. Mokėmės serviruoti stalą, lupti obuolius, skusti morkas, išsiplauti indus, bendradarbiauti. Mokinukams labai patiko ,,skani" pamoka, nes ką pasigamino, tą ir ragavo.


Kovo 12 d. pasaulio pažinimo pamoka vyko netradicinėje aplinkoje - mokyklos oranžerijoje ,,Kambarinės gėlės", jų priežiūra, persodinimas.


Kovo 8 d. susitikome su skruzdėliuku Ryčiu. Vyko pamokėlė apie ekologiją.


Kovo 4 d. buvo pažintinė diena - Kaziuko mugė


Vasario 26 d. mūsų mokyklos komanda dalyvavo rajoniniame renginyje  ,,Žaibo" turnyras. Komanda iškovojo garbingą III vietą.

Antrokus atstovavo Emilija.


Integruota lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka netradicinėje aplinkoje (mokyklos skaitykloje).

 

Vasario 13 dieną turėjome neįprastą pamoką, skirtą Vasario 16 – ai dienai.  Pamokos tema „Lietuvos valstybinės šventės“. Mokinukai burtų keliu susiskirstė į grupeles po penkis vaikus ir stengėsi surinkti kuo daugiau taškų už atliktas užduotis.  Pamoką pradėjome Tautiška giesme. Per šią pamoką mokiniai prisiminė Lietuvos valstybės šventes, atliko užduotis kur reikėjo sugrupuoti šventes į šeimos, kalendorines ir valstybines. Mokinukai smalsiai žiūrėjo į mokytojų paruoštas užduotis, su džiaugsmu jas atliko kai reikėjo surasti eilėraščių apie Lietuvą autorius planšečių pagalba. Labai patiko užduotis kai žemėlapyje turėjo surasti ir parodyti Lietuvos valstybės kaimynines šalis, sostinę, savo gimtąjį miestą, ilgiausią upę, kokia jūra skalauja Lietuvos krantus ir dar daug kitų. Taip pat apžiūrėjo knygų parodą apie Lietuvą. Mokinukai šią pamoką įvertino „puikiai‟! Džiaugėsi už surinktus taškus, gavę saldainių – priziukų.


Integruota anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka

Sausio 16 dieną turėjome neįprastą pamoką. Pirmą kartą antrokėliai dalyvavo integruotoje anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamokoje. Pamokos tema „Mūsų drabužiai/ Our Clothes‟. Per šią pamoką mokiniai pakartojo spalvų, profesijų pavadinimus anglų kalba. Įtvirtino rūbų pavadinimus ir išmoko du metų laikų pavadinimus „winter and summer‟ bei kelis naujus rūbų pavadinimus. Gebėjo suskirstyti rūbus į žieminius ir vasarinius, bei pasakyti, kokiais rūbais yra apsirengę šiuo metu. Išvardino profesijas, kurios turi savo specialius rūbus. Mokinukai smalsiai žiūrėjo į mokytojų paruoštas užduotis ant lentos ir su džiaugsmu jas atliko SMART lentoje bei pratybų sąsiuviniuose. Mokinukai šią pamoką įvertino „puikiai‟!


Sausio 13-ąją prisiminus...


Susitikimas su Kalėdų Seneliu...


Saugaus elgesio klasės valandėlė...


Akimirkos iš ,,Knygų Kalėdų"


Kalėdinės dirbtuvėlės.

Gruodžio 6 dieną į mokyklą skubėjo pradinukai. Jie žinojo, kad pasidarys daug kalėdinių darbelių. Rytas prasidėjo linksmu filmuku apie vaikučius, kurie ėjo į mišką eglutės ir gamino dovanėles. Supratę, kad smagu dirbti kartu, visi pasiskirstė į „Girinuko‟, „Angeliukų‟, „Žiemos‟ ir „Kalėdinio pašto‟ dirbtuvėles. Čia jų laukė stalai nukrauti priemonėmis. Kas klijavo, kas kirpo, kas piešė? Vaikai galėjo atsikvėpti piešdami guašu ant tapeto, spalvindami didžiulį besmegenį arba užsukdami į kalėdinę skaityklą. Džiugu buvo matyti mokinukų švytinčius veidus ir pilnas rankas darbelių.


Linksma sportinė veikla


Štai kaip mes paminėjome Tolerancijos dieną


Apsilankėme kultūros rūmuose. Stebėjome spektaklį ,,Emilis iš Lionebergos".


Projektas ,,Įveikime kartu"

Pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę įsitikinti, kad neįgalieji keliauja, sportuoja, turi daug draugų, dalyvauja net gamtos tvarkymo akcijose. Šis susitikimas – tikrai palietė vaikų širdeles.


Sveikatingumo projekto tęsinys

Rytmetinės mankštos savaitė


Matematika kitaip, kuprinių svėrimas 


Akimirkos iš pažintinės dienos - gyvūnų diena


Rugsėjo 24 d. mokyklos kieme svečiavosi ,,Mažasis cirkas".


Akimirkos iš pažintinės dienos - sporto šventės


Rugsėjo 19 d. visi mokyklos pradinukai turėjo saugaus eismo pamokėlę aktų salėje


Rugsėjo 18 d. dalyvavome akcijoje ,,Riedu riedu riedučiais".


Dalyvavome akcijoje ,,Apibėk aplink mokyklą", kuri vyko visą savaitę


Rugsėjo pirmosios akimirkos, mes jau antrokai