Valio atostogos!


Mokslo metų užbaigimo šventė - ,,Vaikystės" šventė"


Birželio 5 d. mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Rūta Stasytienė priminė mokiniams apie saugią vasarą.


Lietuvių kalbos pamoka netradicinėje aplinkoje

Netoli upės Jūros, šalia fontano turėjome lietuvių kalbos pamoką apie zodiako ženklus. Tai įtvirtinimo pamoka apie zodiako ženklus ir mokiniai prisiminė kada jų gimtadieniai. Mokiniai turėjo atlikti užduotį, surasti savo zodiako ženklo suoliuką ir pailsėti, atsisėsti. Kas nežinojo, padėjo stendas šalia fontano. O po to smagiai leido laiką sportuodami, žaisdami.


Karjeros diena - ,,Šok į tėvų klumpes".

Birželio 4 d. turėjome pažintinę dieną, susipažinome su paštininko profesija. Lankėmės centriniame pašte.


Akimirkos iš UNICEF bėgimo, mūsų ten buvo net 16, nors paaukojo vaikų gyvybėms išgelbėti 18 mokinukų. Ačiū jiems.


Gegužės 22 d. turėjome pažintinę dieną netradicinėje aplinkoje ir pasaulio pažinimo pamoką mūsų miesto Pilyje. Aplankėme Tauragės krašto ,,Santakos"  muziejų, susipažinome su Pilies istorija, buvo smagu klausytis gido pasakojimo. O grįžus dalinomės įspūdžiais kas labiausiai patiko.


Gegužės 22 d. turėjome karpinių edukacinę pamoką. Net iš Utenos atvyko karpinių mėgėja Odeta Bražėnienė. Mokiniai labai susidomėję klausėsi ir apžiūrinėjo karpinius. Po to mėgino sukurti savo medžių karpinius ir tai jiems pavyko puikiai.                                                                                                  Ačiū ,,Vymerio" bubliotekos darbuotojoms už organizavimą.


Gegužės 21 d. turėjome nuostabų edukacinį užsiėmimą ,,Muzika tavyje"


Gegužės 17 d. buvo pažintinė diena - vykome į ekskursiją.                           Aplankėme Raganų eglę, gandrų koloniją ir Bitėnuose Rambyno kalną.


Gegužės 16 d. rajone vyko 1-2 kl. dailaus rašto konkursas ,,Auksinė plunksna".  Jame dalyvavo mūsų mokyklos antrokė Emilija.


Gegužės 15 d. vyko anglų ir matematikos integruota pamoka


Europos diena ,,Nebūk plastikas" (05-09)


    Gegužės 8 dieną rajone vyko 1-4 klasių mokinių „Šviesoforo" varžybos. Šios varžybos yra Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose" sudėtinė dalis. Varžybų tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į eismo saugumo svarbą, ugdyti jaunųjų eismo dalyvių - pradinių klasių mokinių saugaus elgesio kelyje įgūdžius. Mūsų mokyklos komanda, kurioje dalyvavo ir mūsų klasės mokinys Airidas Globys, užėmė III-ąją vietą. Sveikiname!


Sveikiname Mamytes (05-08d.)


Atvelykis, margučių ridenimas


Akcija DAROM 2019, prisidedame ir mes


UNICEF vaikų bėgimo pristatymas


Kovo 26 d. prisijungėme prie projekto ,,Patyčios gali ir turi liautis"


Kovo 25 d. vyko lietuvių kalbos edukacinė pamoka ,,Knygų personažai atgyja"


Tarptautinio konkurso  Kengūra 2018 dalyviai. Linkime sėkmės.


Kovo 21 d. vyko pamoka netradicinėje aplinkoje – mokyklos skaitykloje, skirta Žemės dienai. Pamokos tema – gyvūnai. Mokinukai susipažino su knygelių paroda apie gyvūnus, dalinosi įspūdžiais kokius gyvūnus jie augina namuose. Pagal tai buvo suskirstyti į grupeles ir atliko užduotis.  Žiūrėjo filmuką apie vilkus. Pasižadėjo mylėti ir saugoti Žemę ir gyvūnus, rašė linkėjimus Žemei ant medžių lapų. Ačiū skaityklos vedėjai už šiltą priėmimą.

 


Įspūdžiai iš pažintinės dienos skirtos Žemės dienai


Kovo 15 d. dailės ir technologijų pamoka vyko netradicinėje aplinkoje - mokyklos buities kabinete. Mokėmės serviruoti stalą, lupti obuolius, skusti morkas, išsiplauti indus, bendradarbiauti. Mokinukams labai patiko ,,skani" pamoka, nes ką pasigamino, tą ir ragavo.


Kovo 12 d. pasaulio pažinimo pamoka vyko netradicinėje aplinkoje - mokyklos oranžerijoje ,,Kambarinės gėlės", jų priežiūra, persodinimas.


Kovo 8 d. susitikome su skruzdėliuku Ryčiu. Vyko pamokėlė apie ekologiją.


Kovo 4 d. buvo pažintinė diena - Kaziuko mugė


Vasario 26 d. mūsų mokyklos komanda dalyvavo rajoniniame renginyje  ,,Žaibo" turnyras. Komanda iškovojo garbingą III vietą.

Antrokus atstovavo Emilija.


Integruota lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka netradicinėje aplinkoje (mokyklos skaitykloje).

 

Vasario 13 dieną turėjome neįprastą pamoką, skirtą Vasario 16 – ai dienai.  Pamokos tema „Lietuvos valstybinės šventės“. Mokinukai burtų keliu susiskirstė į grupeles po penkis vaikus ir stengėsi surinkti kuo daugiau taškų už atliktas užduotis.  Pamoką pradėjome Tautiška giesme. Per šią pamoką mokiniai prisiminė Lietuvos valstybės šventes, atliko užduotis kur reikėjo sugrupuoti šventes į šeimos, kalendorines ir valstybines. Mokinukai smalsiai žiūrėjo į mokytojų paruoštas užduotis, su džiaugsmu jas atliko kai reikėjo surasti eilėraščių apie Lietuvą autorius planšečių pagalba. Labai patiko užduotis kai žemėlapyje turėjo surasti ir parodyti Lietuvos valstybės kaimynines šalis, sostinę, savo gimtąjį miestą, ilgiausią upę, kokia jūra skalauja Lietuvos krantus ir dar daug kitų. Taip pat apžiūrėjo knygų parodą apie Lietuvą. Mokinukai šią pamoką įvertino „puikiai‟! Džiaugėsi už surinktus taškus, gavę saldainių – priziukų.


Integruota anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka

Sausio 16 dieną turėjome neįprastą pamoką. Pirmą kartą antrokėliai dalyvavo integruotoje anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamokoje. Pamokos tema „Mūsų drabužiai/ Our Clothes‟. Per šią pamoką mokiniai pakartojo spalvų, profesijų pavadinimus anglų kalba. Įtvirtino rūbų pavadinimus ir išmoko du metų laikų pavadinimus „winter and summer‟ bei kelis naujus rūbų pavadinimus. Gebėjo suskirstyti rūbus į žieminius ir vasarinius, bei pasakyti, kokiais rūbais yra apsirengę šiuo metu. Išvardino profesijas, kurios turi savo specialius rūbus. Mokinukai smalsiai žiūrėjo į mokytojų paruoštas užduotis ant lentos ir su džiaugsmu jas atliko SMART lentoje bei pratybų sąsiuviniuose. Mokinukai šią pamoką įvertino „puikiai‟!


Sausio 13-ąją prisiminus...


Susitikimas su Kalėdų Seneliu...


Saugaus elgesio klasės valandėlė...


Akimirkos iš ,,Knygų Kalėdų"


Kalėdinės dirbtuvėlės.

Gruodžio 6 dieną į mokyklą skubėjo pradinukai. Jie žinojo, kad pasidarys daug kalėdinių darbelių. Rytas prasidėjo linksmu filmuku apie vaikučius, kurie ėjo į mišką eglutės ir gamino dovanėles. Supratę, kad smagu dirbti kartu, visi pasiskirstė į „Girinuko‟, „Angeliukų‟, „Žiemos‟ ir „Kalėdinio pašto‟ dirbtuvėles. Čia jų laukė stalai nukrauti priemonėmis. Kas klijavo, kas kirpo, kas piešė? Vaikai galėjo atsikvėpti piešdami guašu ant tapeto, spalvindami didžiulį besmegenį arba užsukdami į kalėdinę skaityklą. Džiugu buvo matyti mokinukų švytinčius veidus ir pilnas rankas darbelių.


Linksma sportinė veikla


Štai kaip mes paminėjome Tolerancijos dieną


Apsilankėme kultūros rūmuose. Stebėjome spektaklį ,,Emilis iš Lionebergos".


Projektas ,,Įveikime kartu"

Pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę įsitikinti, kad neįgalieji keliauja, sportuoja, turi daug draugų, dalyvauja net gamtos tvarkymo akcijose. Šis susitikimas – tikrai palietė vaikų širdeles.


Sveikatingumo projekto tęsinys

Rytmetinės mankštos savaitė


Matematika kitaip, kuprinių svėrimas 


Akimirkos iš pažintinės dienos - gyvūnų diena


Rugsėjo 24 d. mokyklos kieme svečiavosi ,,Mažasis cirkas".


Akimirkos iš pažintinės dienos - sporto šventės


Rugsėjo 19 d. visi mokyklos pradinukai turėjo saugaus eismo pamokėlę aktų salėje


Rugsėjo 18 d. dalyvavome akcijoje ,,Riedu riedu riedučiais".


Dalyvavome akcijoje ,,Apibėk aplink mokyklą", kuri vyko visą savaitę


Rugsėjo pirmosios akimirkos, mes jau antrokai